درباره آرد گیلان خوشه

شرکت تولیدی آرد گیلان خوشه(سهامی خاص) با برند تجاری خوشمک ، در سال 1382 با راه اندازی خط اول کارخانه ، شروع به فعالیت نمود. بهره گیری از نیروی انسانی کار آزموده و استفاده از بهترین نوع مواد اولیه در کنار بکار گیری ماشین آلات و فن آوریهای نوین ، باعث گردید که شرکت تولیدی آرد گیلان خوشه علاوه بر بازارهای داخل استان ، مورد توجه خریداران سایر استانها و کشورهای همسایه قرار گیرد. هدف اصلی این مجموعه ، تولید و عرضه محصولات با کیفیت در تراز عالی بر اساس آنالیز درخواستی مشتریان می باشد که آنرا سرلوحه راه خود قرار داده است.

این شرکت با دارا بودن ظرفیت نگهداری 20000 تن گندم در سیلوهای مجهز به سیستم نگهداری پیشرفته با تکنولوژی اروپایی frame ، امکان ذخیره و میکس انواع گندم را در بهترین شرایط در راستای تولید آردهای تخصصی فراهم می نماید. همچنین این شرکت در مسیر رشد و تولید کیفیت محور ، اقدام به طراحی و ساخت سیلوهای متعدد بتنی ذخیره آرد نموده است که عمل آوری و اختلاط آردهای متفاوت (mixing plant) متناسب با نیاز و نوع آرد درخواستی مشتریان در صنوف مختلف را فراهم می سازد.

 

چشم انداز

این شرکت با هدف اصلی ارتقا سطح کیفیت، کمیت و بهداشت محصولات فعالیت می نماید ، بدیهی است افزایش رضایت مشتریان مهمترین شاخص ارزیابی در راه رسیدن به این اهداف می باشد. در این راستا شرکت با استقرار سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) مبتنی بر استانداردهای ISO 9001 : 2008 ، BS OHSAS 18001 : 2007 ، ISO 14001 : 2004 و نیز سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی مبتنی بر استاندارد ISO 22000 : 2005 خط مشی خود را با توجه به اصول ذیل ارائه می نماید :

  • تولید و عرضه محصولات بهداشتی و سالم و تضمین ایمنی مواد غدایی
  • افزایش رضایت مشتری و انجام خدمات مشاوره ای در زمینه انتخاب آرد
  • شناسائی ، ساماندهی و بهبود مستمر فرایندهای جاری سازمان
  • برنامه ریزی و اقدام منظم جهت پیشگیری ، کنترل و اجتناب از آلودگی محیط زیستی