درباره آرد گیلان خوشه

شرکت تولیدی آرد گیلان خوشه ( سهامی خاص ) با برند تجاری خوشمک در سال 1377 با تکیه و پشتوانه 30 سال تجربه مرحوم حاج محمد محمدی مهربانی در شهر صنعتی رشت تاسیس و در سال 1382 ، با ظرفیت آسیابانی 300 تن گندم در شبانه روز شروع به فعالیت نمود.

در سال 1390 در راستای افزایش فضای ذخیره سازی مواد اولیه ، اقدام به ساخت و راه اندازی سیلوهای مکانیزه ذخیره گندم به ظرفیت 20000 تن با ماشین آلات و تکنولوژی شرکت ایتالیایی Frame و در سال 1397 در مسیر توسعه ، کار آفرینی و در راستای ارتقا سطح کیفی و کمی محصولات خود ، فاز دوم مجموعه به ظرفیت 300 تن در شبانه روز را با بهره گیری از نیروی انسانی کارآزموده و بکارگیری ماشین آلات و تکنولوژی نوین بولر (Buhler) سوییس مورد بهره برداری قرار داد.

در حال حاضر این شرکت آرد گیلان خوشه با ظرفیت آسیابانی 600 تن گندم در شبانه روز ، همواره تلاش خود را در جهت تولید محصولات با کیفیت متناسب با نیازها و درخواستهای مشتریان بکار می گیرد.

 

چشم انداز

این شرکت با هدف اصلی ارتقا سطح کیفیت، کمیت و بهداشت محصولات فعالیت می نماید ، بدیهی است افزایش رضایت مشتریان مهمترین شاخص ارزیابی در راه رسیدن به این اهداف می باشد. در این راستا شرکت با استقرار سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) مبتنی بر استاندارد های سیستم مدیریت کیفیت ( 2015 : ISO9001 ) ، سیسستم مدیریت زیست محیطی (ISO 14001 :2015) ، سیستم مدیریت ایمنی مواد غذایی (ISO 22000 : 2018) و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی (ISO 45001 : 2018) خط مشی خود را با توجه به اصول ذیل ارائه می نماید :

  • تولید و عرضه محصولات بهداشتی و سالم و تضمین ایمنی مواد غدایی
  • افزایش رضایت مشتری و انجام خدمات مشاوره ای در زمینه انتخاب آرد
  • شناسائی ، ساماندهی و بهبود مستمر فرایندهای جاری سازمان
  • برنامه ریزی و اقدام منظم جهت پیشگیری ، کنترل و اجتناب از آلودگی محیط زیستیاین ویدیو توسط مجله‌‌ی نگاه هستی تهیه و تدوین گردید.